baner fernox 01 sk

Spoločnosť MAROX s.r.o. organizuje odborné školenie

PREPLACHOVACIA AKADÉMIA
Čistenie a ochrana vykurovacích systémov
Viac o Preplachovacej akedémii nájdete na  https://marox.sk/sk/uprava-vody/preplachovacia-akademia

Marox shop baner sk 1

letak 10y akcia v2 sk

TZB EXPO: Profesionálna úprava vody pre vykurovacie systémy

Spoločnost Marox sa predstavila na unikátnom online výstavnom veľtrhu TZB Expo 2021. Pozrite si prednášku na tému Profesionálna úprava vody pre vykurovacie systémy a získajte informácie o našom pôsobení v kocke.

ONLINE ŠKOLENIE
Jednoducho a z pohodlia domova. Klikni na link, absolvujte kurz a získaj certifikát.

novinka fernox 20200908 sk

 

Charel Marais

FERNOX POSILŇUJE SVOJ MANAŽÉRSKY TÍM O EURÓPSKEHO OBCHODNÉHO RIADITEĽA


 

Popredný výrobca v oblasti technológií na ošetrovanie vody Fernox pristúpila ku kroku, ktorý je jasným signálom neustálych snáh o rast podniku, keď oznámila menovanie Charela Maraisa ako nového európskeho obchodného riaditeľa spoločnosti.

Vďaka 17-ročným skúsenostiam v odvetví HVAC so sebou do spoločnosti Fernox prinesie Charel množstvo vedomostí. Postaví sa do čela stratégie v rámci neustáleho rastu a rozvoja operácií spoločnosti v rámci Európy. Nové menovanie prichádza v následnosti na nedávne prijatie Sandry Bragaovej, ktorá pre Fernox zodpovedá za finančné plánovanie a analýzy. Rovnako ide o súčasť posilňovania tímu vedenia, čo len podčiarkuje, že Fernox rok 2021 považuje za rok výrazného rastu.

Charel bude sídliť v meste Eindhoven, odkiaľ bude dohliadať na všetky obchodné operácie. Zároveň ide o strategickú polohu v záujme poskytovania služieb zákazníkom v regióne. Marais v sektore HVAC pracoval na významných pozíciách v Holandsku, Juhoafrickej republike či v Spojenom kráľovstve, kde si osvojil prístup k podnikaniu zameraný na zákazníka. Jeho filozofiou je, že človek musí byť pripravený na uspokojenie potrieb zákazníka urobiť aj čosi navyše.

O svojej novej úlohe Charel povedal toto: „Môj príchod do Fernox-u ma veľmi teší, keďže ide o lídra v sektore technológií na ošetrovanie vody, naozaj sa neviem dočkať spolupráce s tímom, s ktorým prispejeme k rastu a rozvoju obchodných aktivít v Európe. Počas svojej kariéry som nadobudol silné presvedčenie o dôležitosti starostlivosti o zákazníkov. Zameriam sa preto na to, aby naši zákazníci zostávali absolútne spokojní s ponukou našich služieb a produktov.“

Generálny riaditeľ spoločnosti Fernox, Ernie McDonald, o novej akvizícii povedal: „Sme veľmi radi, že u nás môžeme Charela privítať. Jeho bohaté skúsenosti a kvalifikácia ho dokonale predurčujú na svoju pozíciu. Má disciplínu a postupy, ktoré sa pretavia do efektívnych výsledkov pre spoločnosti aj našich zákazníkov.

„Charel do Fernoxu prichádza v zaujímavú dobu, kedy sa snažíme posilniť svoj tým vyššieho manažmentu, kam možno zaradiť aj nedávne prijatie Sandry Bragaovej. Som presvedčený, že Charel zohrá poprednú úlohu v podpore našich obchodných aktivít na existujúcich aj nových európskych trhoch. Zároveň nám pomôže aj v ďalších úspechoch v pozícii jednotky v odvetví.“

Pre ďalšie informácie o spoločnosti Fernox navštívte stránku: www.fernox.com

 

Dôležité oznámenie
V súvislosti s čoraz častejšie vyskytujúcimi sa produktami značky FERNOX distribuovaných na trh mimo oficiálneho importéra, si Vás dovoľujeme upozorniť na nasledovné:

upozonenie fernox 01

Marox youtube banne

Odkaz katalog sk

MAROX s. r. o.
Klincová 37
821 08 Bratislava
Slovenská republika
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Bankové spojenie SR:
IBAN: SK2475000000004014669176

Bankové spojení ČR:
IBAN: CZ5703000000000255258927

Sklad:
Nová cesta 97/6 - areál LogPark a.s.
925 28 Pusté Úľany
Slovenská republika

Objednávky:
Samuel Brímus
+421 907 228 924, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Expedícia:
+421 948 160 157, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Podpora SK:
Úprava vody pre SR / Lepidlá / Tmely / Bioenzýmy

Mgr. Jaroslav Maňúr
(Oblasť východ SK a stred SK)
+421 905 456 049
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Norbert Šuba
(Oblasť západ SK a stred SK)

+421 908 208 565
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Podpora CZ:
Úprava vody pre ČR / Lepidlá / Tmely

Ľubomír Seman
(Oblasť Čechy)

+420 722 477 155
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Jiří Zmidloch
(Oblasť Morava a Sliezsko)

+420 607 287 877
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


fernox Logo transparent 300 01       Ochrana súkromia (GDPR) | Všetky práva vyhradené Marox, s.r.o. © 2015. Webdesign by trueCreative